0

Farby do ścian i sufitów

Beckers Elegant akrylowa farba lateksowa półmat (7) zmywalna do ścian 9l biala

Beckers Elegant akrylowa farba lateksowa półmat (7) zmywalna do ścian 9l biala
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 420,00 PLN 341,46 PLN netto
Stara cena: 490,00 PLN 398,37 PLN netto
Producent: Beckers
Indeks:
EAN: 7311230880465
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 25,00 PLN (przedpłata) 29,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Opis produktu

ELEGANT VÄGGFÄRG MATT [7] jest wodorozcieńczalną, matową lateksową farbą akrylową wysokiej jakości. Wydziela bardzo łagodny zapach podczas nanoszenia i schnięcia. Tworzy piękną, zmywalną powierzchnię o delikatnej fakturze. Nie żółknie z upływem czasu oraz dobrze kryje. Farbę łatwo się nakłada.

Farba ELEGANT VÄGGFÄRG MATT [7] jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Nie zawiera rozpuszczalników ani amoniaku i może być używana do malowania ścian w żłobkach, przedszkolach, szpitalach, a także w pomieszczeniach, w których nie powinny występować czynniki alergizujące.

Fara ELEGANT VÄGGFÄRG MATT [7] – to produkt ekologiczny. Została wyróżniona znakiem EU Flower – przyznawanym produktom spełniającym najbardziej restrykcyjne wymogi Unii Europejskiej w zakresie szeroko rozumianej ekologii dotyczącej zarówno procesu produkcyjnego, jak i samej farby.


Przeznaczenie

Farba ELEGANT VÄGGFÄRG MATT [7] przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów tych pomieszczeń wewnątrz budynku, w których chce się uzyskać zmywalną, matową powierzchnię. Może być stosowana do malowania sypialni, salonów, korytarzy i innych „suchych” pomieszczeń. Nadaje się do malowania powierzchni uprzednio malowanych oraz niemalowanych, szczególnie takich jak tynk, beton, tapety z tkanin, płyty wiórowe, okładziny tynkowe i materiały podobnego typu po uprzednim zagruntowaniu.


Przygotowanie podłoża

Powierzchnie niemalowane:

Powierzchnię oczyścić skrobakiem lub szczotką z kurzu, brudu i luźnego pyłu. Nierówności i ubytki wygładzić szpachlówką VÄGGSPACKEL lub BREPLASTA. Następnie przeszlifować średnioziarnistym papierem ściernym i zagruntować farbą podkładową GRUNDFÄRG. Pomalować 2 razy farbą ELEGANT VÄGGFÄRG MATT [7].

Powierzchnie uprzednio malowane:

Przed malowaniem należy zmyć powierzchnię płynem do odtłuszczania i oczyszczania MÅLARTVÄTT. Spłukać wodą. Przeszlifować średnioziarnistym papierem ściernym. W przypadku przemalowywania powierzchni uprzednio malowanych na ciemne kolory zaleca się stosowanie farby gruntującej GRUNDFÄRG zabarwionej na kolory zbliżone do kolorów farb, którymi mają zostać pomalowane ściany.

Powierzchnie malowane farbami klejowymi:

Zmyć farbę wodą. Następnie powierzchnię zagruntować podkładem BECKERS BINDER. Pomalować 2 razy farbą ELEGANT VÄGGFÄRG MATT [7].

Powierzchnie pokryte farbą wapienną:

Pomalowaną powierzchnię należy starannie zeskrobać i oczyścić szczotką (do zwartego podłoża). Następnie zagruntować podkładem BECKERS BINDER. Pomalować 2 razy farbą ELEGANT VÄGGFÄRG MATT [7].

Powierzchnie pokryte tapetą:

Nałożyć dwie warstwy farby ELEGANT VÄGGFÄRG MATT [7]. Jeżeli tapeta źle przylega do powierzchni, należy ją zdjąć, a następnie zagruntować farbą podkładową BECKERS BINDER i ponownie przykleić. Szpachlowanie i wypełnianie ubytków: Szpachlówka BREPLASTA lub VÄGGSPACKEL.


ELEGANT VÄGGFÄRG MATT [7] nie wymaga rozcieńczania. Farbę można nakładać pędzlem, wałkiem lub natryskiem, również za pomocą wysokociśnieniowych pistoletów natryskowych. Dla uzyskania powłok o wymaganych parametrach zaleca się 2-krotne malowanie. (Przy temp. +25°C i wilgotności względnej 50%) farba schnie około 30 minut. Kolejną warstwę zaleca się nakładać po upływie około 3 godzin. Prace malarskie prowadzić w temperaturze od +5°C do +25°C. Zaleca się użycie narzędzi malarskich ANZA. Rozcieńczalnik/Mycie narzędzi: woda. Przed przystąpieniem do mycia narzędzi wodą, najpierw należy je dobrze wytrzeć, aby usunąć z nich możliwie jak największą ilość farby.

 

Kolor Biały i standardowy.

Wchodzi w system kolorów Beckersa. Stopień połysku Mat [7].

Wydajność teoretyczna Około 6-8 m2/l przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od chłonności podłoża i użytego narzędzia malarskiego. Opakowania 0,9 l,2,7 l i 9 l


 

W przypadku zamówienia farby barwionej w/g wzornika, prosimy o zapytanie na e-mail o dodatkową dopłatę za barwnik.

Farby barwione na kolory klienta wysyłane są tylko za przedpłatą na konto firmy.

ABC wyboru koloru.

Zestawy kolorystyczne Magazyn Colour

Przykładowe kolory Interior Colours Card


 

Otwórz kartę katalogową: Elegant_Vaggfarg_Matt_[7].pdf

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem