0

Farby do ścian i sufitów

Beckers farba Designer Väggfärg Matt [7] zmywalna do ścian

Beckers farba Designer Väggfärg Matt [7] zmywalna do ścian
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 49,00 PLN netto
Producent: Beckers
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 25,00 PLN (przedpłata) 29,00 PLN (pobranie)
Opakowanie:

Opis produktu

DESIGNER VÄGGFÄRG MATT [7] jest wodorozcieńczalną, półmatową farbą lateksową wysokiej jakości. Tworzy piękne, półmatowe, zmywalne wykończenie. Farba nie żółknie z upływem czasu. Wydziela nieznaczny zapach podczas aplikacji i schnięcia. Farbę łatwo się nakłada. Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru.

Farba DESIGNER VÄGGFÄRG MATT [7] jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Na podstawie wyników wszystkich etapów przeprowadzonych badań, nie stwierdzono wałsności uczulających i drażniących produktu DESIGNER VÄGGFÄRG MATT [7] w stężeniu użytkowym i rozcieńczonym.

Farba DESIGNER VÄGGFÄRG MATT [7] przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej. Nadaje się do pokrywania powierzchni uprzednio malowanych oraz powierzchni niemalowanych, w szczególności takich jak tynk, beton, tapety z tkanin, płyty pil.niowe, płyty wiórowe, okładziny tynkowe i materiały podobnego typu po uprzednim zagruntowaniu.


W przypadku zamówienia farby barwionej w/g wzorników, prosimy o zapytanie na e-mail o dodatkową dopłatę za barwnik. Farby barwione na kolory klienta wysyłane są za przedpłatą na konto firmy.

ABC wyboru koloru.

Zestawy kolorystyczne Magazyn Colour

Przykładowe kolory Interior Colours Card


 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem