0

Farby elewacyjne

Grunt silikonowy Finngard Primer W 1L elewacyjny

Grunt silikonowy Finngard Primer W 1L elewacyjny
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 313,00 PLN 254,47 PLN netto
Producent: TIKKURILA
Indeks:
Status: dostępny od 7 do 14 dni
Wysyłka: 25,00 PLN (przedpłata) 29,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Wodorozcieńczalny preparat gruntujący na bazie związków silikonu, do stosowania na fasadach. Podnosi odporność na wilgoć podłoży betonowych i otynkowanych.

Przykłady zastosowania: Nowe oraz uprzednio malowane fasady betonowe i otynkowane. Finngard Primer W nie jest zalecany do stosowania z farbami krzemianowymi lub na powierzchniach uprzednio malowanych farbami wapiennymi lub powłokami elastomerowymi.

Instrukcja stosowania

Warunki nakładania: Wszystkie powierzchnie przeznaczone do gruntowania powinny być suche, a temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C, przy wilgotności względnej poniżej 80%.

Przygotowanie:Świeże tynki i podłoża betonowe powinny być sezonowane minimum 4 tygodnie. Powierzchnia musi być czysta, sucha, odtłuszczona oraz oczyszczona z soli i luźno przylegających części. Zaleca się stosowanie środków czyszczących oraz przeciwpleśniowych Tikkurila. Wszelkie szczeliny, ubytki, dziury należy uzupełnić zaprawą tynkarską lub specjalnie do tego celu przeznaczonymi preparatami Tikkurila. Beton o szklistym i połyskliwym wykończeniu należy mechanicznie zszorstkować.

Malowanie: Preparat dokładnie wymieszać, a następnie nakładać 2-3 warstwy za pomocą pędzla, wałka lub niskociśnieniową metodą natryskową ,,mokro na mokro". Stosować 10-minutowe odstępy czasu między aplikacją poszczególnych warstw. Finngard Primer W po zmieszaniu z wodą musi być zużyty w ciągu 24 godzin.

Czyszczenie narzędzi: Narzędzia należy czyścić wodą bezpośrednio po zakończeniu pracy.

Karta techniczna

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem